Toverland Fenix Achtbaan Reinigen Glas En Gevel Hoofdfoto (1)

Van Ramen tot Rollercoasters: De diversiteit van Glas & Gevel

Wist je dat we binnen onze Glas en Gevel-tak niet alleen ramen wassen en gevels reinigen? We nemen ook unieke uitdagingen aan, zoals het schoonmaken van achtbanen. Onze collega’s hebben de uitdaging aangenomen om de Fenix-achtbaan bij attractiepark Toverland schoon te maken. Hoogtevrees? Daar hebben Michael en Claudia geen last van!

 

Het onderhouden van de Fenix gaat vooral om de veiligheid en de beleving van alle passagiers te waarborgen. Dat een flinke portie durf! Van het verwijderen van vet op de rails tot een grondig reinigingsproces; ons team speelt een cruciale rol in de keten om deze achtbaan soepel te laten rijden.

Toverland Fenix Achtbaan Reinigen Glas En Gevel (6)

Werken op grote hoogte zijn we gewend.

Hoe pakken we bij Vebego Cleaning Services zo'n taak op hoogte aan? De basis is altijd teamwork. De combinatie schoonmaakexpertise, projectcoördinatie en enthousiasme zorgt ervoor dat ons team deze klus klaart. Van het bedienen van hoogwerkers van maar liefst 45 meter tot samenwerken met andere professionals in de branche, elk lid van ons team speelt een essentiële rol in dit proces.

 

Dus, de volgende keer dat je geniet van een ritje in de Fenix, onthoud dan dat achter de schermen ons team van Glas & Gevel hard aan het werk is om ieders veiligheid en schoonbeleving te garanderen.

Toverland Fenix Achtbaan Reinigen Glas En Gevel (5)
Toverland Fenix Achtbaan Reinigen Glas En Gevel (1)
Toverland Fenix Achtbaan Reinigen Glas En Gevel (6)
Toverland Fenix Achtbaan Reinigen Glas En Gevel (2)
Toverland Fenix Achtbaan Reinigen Glas En Gevel (4)
Toverland Fenix Achtbaan Reinigen Glas En Gevel (3)
Toverland Fenix Achtbaan Reinigen Glas En Gevel (2) (1)

Meer nieuws

65D33822 2066 4839 B905 C7fd9666a809
glas en gevelreiniging

Exoskelet is forse investering waard

< 1 min.
Exoskelet is forse investering waard
65D33822 2066 4839 B905 C7fd9666a809
glas en gevelreiniging

Exoskelet is forse investering waard

06-12-2022
< 1 min.
Exoskelet is forse investering waard
Dela 2024 Header
werken bij vebego, klantcases

Eervol werk: schoonmaken in de uitvaartzorg

27-05-2024
< 1 min.
Eervol werk: schoonmaken in de uitvaartzorg
Ziggo Dome Header Op En Afschalen 2
evenementen, klantcases

Succesvol flexibel op- en afschalen bij Ziggo Dome

14-05-2024
< 1 min.
Succesvol flexibel op- en afschalen bij Ziggo Dome